PROJEKTEK

KÖZHASZNÚSÁGI JELENTÉS

SZOLGÁLTATÁSOK

GINOP-5.1.3-16-2017-00014

A Széchenyi2020 keretében elnyert támogatással társadalmi vállalkozási tevékenységet indítunk.

A projekt időtartama: 2017. április 1. – 2018. április 1.

Az elnyert támogatás: 12.000.000 Ft, a projekt teljes költsége: 12.105.000 Ft.

A projekt célja:

- üzleti és társadalmi szempontok ötvözése.

1. Piacképes szolgáltatásokkal fenntartható üzleti modell működtetése. Olyan üzleti tevékenységet szeretnénk beindítani, amely a meglévő szakmai tapasztalatok alapján működne – 12 éves pályázatírói tevékenységünk alapján - és piaci bevételeket, ezáltal stabil működést biztosítana.

2. Társadalmi célok megvalósítása, életminőség javítás és társadalmi szemléletformálás. A bevételeket szociális és társadalmi célokra fordítjuk, tehát visszaforgatjuk az alapítvány fő tevékenységeinek megvalósítására, a hátrányos helyzetű személyeket célzó programokra.

Az elmúlt években az alapítványunkhoz érkező pályázati igények alapján indítjuk el 2017-ben üzleti alapú, társadalmi célú vállalkozásunkat.

Társadalmi vállalkozásunk szolgáltatása: pályázatírás és kapcsolódó szolgáltatások, így különösen projektmenedzsment, üzletviteli tanácsadás és munkaerő-piaci tanácsadás.

Pályázatírás/projektmenedzsment: a társadalmi vállalkozás keretében elsődlegesen európai uniós pályázatok elkészítését, pályázati szaktanácsadást, valamint a projektek teljes körű lebonyolításának irányítását végezzük (projektmenedzsment tevékenység)

Az ügyfelek részére kiegészítő szolgáltatásként üzletviteli vagy munkaerő-piaci tanácsadást nyújtunk.

REFERENCIÁINK ÉS AMIBEN TEVÉKENYKEDÜNK

Vidékfejlesztési Program pályázatai

- önkormányzatok, egyházak, civil szervezetek részére infrastrukturális beruházások,

pl: közösségi terek, egyházi épületek, egészségügyi és szociális intézmények felújítása, energetikai korszerűsítése